Ольга

как сделать отступ от черточки одинаковым в в Word?

пример:
- зайняті в організації працівники все ширше залучаються до процесу оцінки їхньої праці з використанням самоаналізу діяльності, виявлення конкретних зобов'язань щодо вдосконалення роботи;
- оцінювані люди все частіше виступають партнерами менеджменту в рамках оцінки досягнутих результатів;
- основне значення надається використанню методів оцінки, орієнтованих на кінцеві результати діяльності;

Выравнивание по центру, абзац-1,25, отступ от рисочки должен быть одинаковы, 1,5

Аркадий Шпагин

Главная -- абзац ---и вибери отступ
для каждой строчки делать надо

Дарья Кудрявцева

Вкладка Вид - галочка около "линейки"
Наверное, Вы это имели ввиду) Там дальше сами подвигайте линейку и выровняйте отступ)