Пилбил Деняхнидовал

"Лайки у соц.мережах"–звучить якось неоднозначно...

Ответы
Лоуренс Аравийский

Помню в Киеве висело объявление "Сварка"... Ну, думаю, адвокаты по бракоразводным процессам.. Или там отвадить друзей. В общем, рассорить красиво отношения.
Оказалось, это русское слово, аналогичное украинскому "зварювальні роботи"...
Бывает путаница с языками

Владимир Литвин

Напевно, саме для того і придумали слово "вподобайка", шоб лайка так і лишалась лайкою. Але, все одно неоднозначно)

Нику Букун

Потому что это английское слово

Надежда

Дивлячись на те, де наголос)

Галина Галчонок

і я встромлю свої п'ять копійок 🙂 лАйки - лайкИ зовсім різні значення

Надежда

Я саме це мала на увазі)

Галина Галчонок

🤝 я зрозуміла, але "а пагаворить" ніхто не відміняв

Надежда

А я потім ще зрозуміла, що лайкИ та лАйкі - то різні слова з різними літерами)

Галина Галчонок

так третій варіант

Александр Рузметов

Подобайки теж непогано.

Ег
Егоза

Иногда бульдоги....

Ṽĩ
Ṽĩňčěňť

м