Stop Piar Ivan Power

Почему христиане не любят мусульман а мусульмане к ним лезут?

Ответы
Соня

Це дурні люди не люблять один одного, їм кого не дай...

Stop Piar Ivan Power

Не надо забывать Бога и молиться нужно переодически

Соня

Легко прикриватись Богом, він не робить війни , він дав людям свободу вибору... Далі, вони все зробили самі, Путіну захотілось Криму віджав, росіяни підтримали, захотів Донбас, росіяни підтримали, ...деякі просто проігнорували, типу це не їх проблема, але вони помиляються...проблема тільки в тому ,що відбуватись буде не Путя, а люди...але винуватити вони будуть інших а не його....хоча це було лише його рішення

Stop Piar Ivan Power

А что Путин,его многие поддерживают и особенно приезжие в Россию. Здесь не обязательно быть супер психологом чтоб не разбираться в этих вещах.

Соня

Ну тому хай і не дивуються , коли будуть вириватись будинки і почнеться життя під постійні сирени

Stop Piar Ivan Power

Ну девуются пусть и девуются, главное чтоб бутики вовремя посещали