💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Агенція креативних комунікацій linza agency створила цифрову експозицію з витворами мистецтва, які викрали росіяни з музею імені Куїнджі у Маріуполі.
Віртуальний Музей викраденого мистецтва доступний з будь-якої точки світу через браузер та не потребує додаткових програм. Автори сподіваються, що проєкт приверне увагу міжнародної спільноти до цієї проблеми.
Також онлайн-простір надає можливість спілкування відвідувачів під час перегляду експозиції.
За даними міжнародних ЗМІ, з початку вторгнення росії в Україну були викрадені десятки тисяч творів мистецтва, включаючи унікальні артефакти. Частина експонатів безповоротно знищена, що завдає величезної шкоди культурній спадщині України.
Чмоньки, вы только унитазы и б/у труселя коммуниздили?

Ответы
Даниил Белевитин

Ни разумию))) Говори по-русски, тварь. Ты денацифицирована.

Даниил Белевитин

Займи рот делом)

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

По опыту, блевотин?

Даниил Белевитин

Нет) Самое глупое - искажать фамилии) Да, убогая?)

Герцог Альба

можно по русски??

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Вчіть мову, чмонька.
Вам вопрос не понятен?

Герцог Альба

и без мальвин тошно