💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Вчора українське суспільство та світова спільнота у соцмережах побачили відео, як російські окупанти розстрілюють українського воїна. Чоловік без зброї стояв перед ними, дивився у вічі та єдине, що сказав: Слава Україні!
Цинічне вбивство українського героя болем відгукнулося у серці кожного.
Користувачі соцмережі відучора залишили сотні тисяч повідомлень із хештегом Слава Україні! на підтримку України та вбитого героя.
Наразі хештег Слава Україні! очолив світові тренди Twitter.

Смерть ворогам?

Ответы
Ольга

Желать смерть другим, всё равно, что себе желать...задумайтесь об этом...

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Рашистскому бабью слова не давали.

Ольга

🤦‍♀️🤷‍♀️Дурепа!)

Ег
Егоза

Абізянам земля скловатою!

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Хай русогоухоумяться могилізацією.

Андрей Лапин

убей меня