💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Українські військові сформували окремий батальйон з громадян росії, які хочуть боротися проти путінської агресії. Батальйон називається «Сибір».
Він об'єднав десятки росіян та представників етнічних меншин (зокрема, якутів та бурятів), які приїхали в Україну через треті країни, бо хотіли приєднатися до української армії.
На відміну від добровольчих угруповань, таких як легіон «Свобода росії», ці солдати є частиною регулярної української армії.
«Якщо люди хочуть боротися за Україну, за наші кордони, за крах російського радянського режиму чому б і ні? Це їхній вибір, і він показує, що не всі росіяни підтримують путіна», – сказав їхній інструктор та командир.
Члени батальйону «Сибір» пройшли ретельну перевірку щодо того, чи є вони прибічниками України, а потім підписали військовий контракт, прийнявши армійські позивні для захисту своєї особи.
Представник ЗСУ повідомив, що всі члени батальйону є добровольцями – жоден із них не був військовополоненим.

Друзі, фосо?

Ответы
Александр Фарино

Чё за белиберда на российском сайте?В бан!

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Сайт не руzzкомирный, ольо, гараж.

Павел Пахин

Какова зарплата у добровольцев ??

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Завидуйте молча, чмонька.

Федор

Аляфрансенепиздимо....🤣

Елена Корсикова

🖼

Александр Рузметов

Добре