Ко
Коровьев

А что же мне мешает поверить в эту латынь?

Ответы
Александр Капленко

Если позволите Чия мова краща. "Вихвалявся у пивниці Данило Семену. От я, простий роботяга, а взяв жінку - вчену!!!!. Довго вчилась в інституті, знає, аж три мови. Які у нас інтересні бувають розмови. Прийду часом із півниці, а чи із буфету, а вона, як застрекоче, наче з кулемету. Розпікає по німецькі, по англій скі лає, а бува, що й італійське, слово добавляє. А я, браток, по простяцькі, вставлю два словечка, і, вона, лиш оком кліпа, як ота овечка. Бо такі слова, я, знаю, в три дуги загнуті !!!!. Що їх, браток, не вивчають, в жоднім інституті" Простите , если доставил неудобства

Ко
Коровьев

Смешно

Александр Капленко

Это классик украинского юмора, Павло Глазовой, и моя слабость

Ко
Коровьев

А украинская культура существует? Ну кроме наличия языка?

Александр Капленко

В школе учили, давно правда это было.

Я Такая(Имеющая Всех Вас В Виду)

отсутствие знания языка

Ко
Коровьев

А кавалеры ничего не дарят поди? Бедная Анна

Я Такая(Имеющая Всех Вас В Виду)

ты сравнить подарки хочешь?)

Ко
Коровьев

Ну посвяти

Ко
Коровьев

Ва-у....))

Саида (Samarkand)

хмм .. это не Иконы

Саида (Samarkand)

конь .. Пржевальского .

Ко
Коровьев

Хамство!!!

Саида (Samarkand)

а меня все так называют .. мне пофиг

Ко
Коровьев

А ты семпотичная?

Саида (Samarkand)

Я ? .. для тебя - я страшней атомной бомбы

Эл
Эл.

Знание латыни.

Ко
Коровьев

Незачет