Аксель Билецкий

Вавилонський ти кухар, македонський колесник, єрусалимський броварник, олександрійський козолуп, Великого та Малого Єгипту свинар, вірменський злодіюка, татарський сагайдак, кам’янецький кат, в усього світу й підсвіту блазень, самого гаспида онук і нашого хуя крюк. Свиняча ти морда, кобиляча срака, різницький собака, нехрещений лоб, матір твою вйоб. Чей это текст?

Ответы
Ел
Елена

нибось письмо турецкому султану от украинских козаков))))

Аксель Билецкий

Та уж ему

Ел
Елена

)))))).....

Елена Гнетова

Из письма казаков турецкому султану?

Елена Гнетова

спасибо. Дорого бы дала за то, чтобы услышать как они смеялись когда его писали!

Елена Дьякова

письмо турецкому султану..