Вика Сичкаренко

Можна симпатизувати сотням, захоплюватися десятками, та Кохати можна тільки одну людину, тільки всім серцем і тільки назавжди....Так ци ні??

Ответы
Vytasy Ivanov

Я вважаю, що так воно і є. Також я вважаю, що кожен так і робить. Лише він не одразу знаходить ту, що кохає по-справжньому.

Вика Сичкаренко

Прото а не мож хіба??Добре тоді

Vytasy Ivanov

Вікусю, ти можеш запитувати усе, що тобі спаде на думку. Я ж завжди радий поділитися інформацією з тобою. І не придумуй нічого, усе ж чудово

Вика Сичкаренко

Годі добре=)Все

Vytasy Ivanov

Як хочеш. Звертайся, якщо що))

Вика Сичкаренко

Ні більше ні