💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Дату 20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні - було встановлено указом Президента України 11 лютого 2015 року, з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, які змінили хід історії нашої держави.
Цього року ми вдесяте вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні - вдесяте в умовах війни з Росією.
20 лютого в Україні вшановують День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Цього дня згадують трагічні події січня-лютого 2014 року, коли в ході Революції Гідності відбулися масові розстріли протестувальників. 20 лютого у центрі столиці, на Майдані Незалежності, загинуло найбільше активістів.
Друзі, вічна пам'ять?

–1
Ответы
Qqqq Qqqqq

а того у которого снайперку в багажнике нашли, не растерзали? и деревья поспилякали дуже быстро, наверное чтоб не было видно откуда пульки прилетали? А так конечно дюже не гарна исторія

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Себе накопайте, чтоб приматывать.

Qqqq Qqqqq

как там в Киеве еще весны нет?

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Находская народная рєспубліка на часі.

Qqqq Qqqqq

у нас в Империи к счастью нет такой раздробленности

Елена Корсикова

Сами Майдан устроили, сами себя убивали.Пол аплодисменты америкосов. А теперь америкосы возмущаются, что вы трупы закапываете на ИХ черноземе.Все продали и всех уничтожите.

Андрей Мацнев

"Протестувальники"🤦‍♂️🤣 Звучит, как "умывальники"😁 Гхм.. извините🙊😊

Андрей Мацнев

Не "вместе", а "вместо"))

Андрей Мацнев

В очьо. Не горячьо?))

Андрей Мацнев

На нормальный язык перешли? Похвально)) По опыту, по опыту)) По вашему))

Иса Джи

Вы там сами себя перехлопаете!

Иса Джи

Круги истории

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Рашистско-недобитой аналоговнетной?

Иса Джи

Хохло..бандеровской

Иса Джи

Правильно! Ожидайте!

Василий Бубновский

Ганьба націАналістам!

Не Врач)

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Бояру не доливают?

Не Врач)

Мальвина!) Ты дура?! Алкаши забрали у вас...стоко территории?

Не Врач)

какие алкаши стоят с автоматами...да?)

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Аналоговнетные.

Рустам Абдухаликов

Вiчна память.

Аптер Пётр Яковлевич

Так