Аксель Билецкий

Сихівський міст перекрили до ралі, всі маршрутки їдуть через Наукову-Стрийську, збоку проїжджає ралійний автомобіль, червоний весь в рекламі, великими буквами на ньому реклама м'ятних цукерок "MENTOS". Дві бабці в маршрутці бачать машину і одна другої питає:
- А шо то таке "Ментос"? Міліція чи шо? XDDD

Ответы
Helen

да. анекдот из ЖИЗНИ...часто так бывает.... я магазин увидела- ТРИКИТА...оказалось- три КИТА

Helen

на уроке- діти, шукайте речення: "Де білочка?"=дебілочка....

Мирумир

Дай я тебе чмокну синку 😜

Спокойная Старость

цементовоз

Olga Ohorodnyk

прикольно

Vi Za Vi

да уж