💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Сьогодні Київ відправляє ще партію допомоги в Херсон та райони Дніпропетровщини, які потерпають від підтоплення.
Кличко наголосив, що Київ відправить вантаж з тим необхідним із переліку, з яким звернулися з підтоплених регіонів. А саме: великі ємності для питної води, що встановлюються на вантажівки; фільтри для води; продуктові набори.
Кличко зауважив, що на наступну сесію Київради подасть проєкт рішення про виділення столицею Херсонщині фінансової допомоги в розмірі 100 мільйонів гривень.
Вчора з Києва до Херсону поїхала перша партія допомоги. Зокрема, відправили: мотопомпи, станції біологічної очистки води, надувні човни, теплові гармати. А також - літні спальники, термоси, набори посуду та 2,2 тонни продуктів харчування (м’ясних та овочевих консервів).
Фосий мер?

Ответы
Улугбек

Не уж-то... ГОЛОДАЕТЕ УЖЕ????

Андрей Григорьев

Чмок тебя)

Ал
Александр

Молодцы

Андрей Лапин

нет