Данияр Чынгышбаев

Достор Намаз жонундо толук информация таппай жатам. Мисалы каза Намаздарды кайсыл убакытта окуш керек, Тахажуд Намазына Азан чакырылабы ж.б.у.с.

Ответы
Сергей К

нисихусуяся несе посонясл.писишиси посо русусккиси есеслиси чтосо хосочичсиш спросорисить!

Александра Бардамова

Зачем вы пишите мне на своем языке, заведомо зная, что я на нем не говорю.

Светланк@ Ухтинк@

пиздец, чуваааааак, ты о чем?))))

Ольга Сурикова

перевод попросю 😄

Александр Второй

оху...ь!!!