El Fuego

20 лет живу в своей квартире тараканов не было в этом году они появились с чем это связанно кто то привез из соседей?

Ответы
Соня

Можливо

El Fuego

и что теперь делать?

Соня

Пам'ятаєте, як в КВН... Купила карандашики, сидят рисуют))))... А якщо серйозно все ж купити яду, розкласти....інакше ви ніяк не вплиниете на сусідів, ну і щілини всі, особливо на витяжці, ви не заклеїте

El Fuego

купил пока не оч помогает

Соня

Це погано, якщо від когось лізуть... У нас добре хочеш, не хочеш раз у два роки до всіх ходять для профілактики, і хоч будинок старий, і багато квартир, ще жодного не бачила

El Fuego

хоть из дома беги

Соня

Як варіант)))