Елена

Любителям саги...Отличный способ поднять себе настроение — почитать Cумерки на украинском:
- Скильке тебе рокив?
- Симнадцать…
- И як довго тоби симнадцать?
- Вже так
- Я знаю хто ты!
- Скажи Белло, скажи голосно!
- Ты упырьрь!

Ответы
Николай Новохацкий

Українською мовою це звучить не зовсім так, як Ви подаєте... Насправді це буде так: " Скільки тобі років? - Сімнадцять... - І давно тобі сімнадцять?. - Так. - Я знаю хто ти! - Скажи, белло, скажи голосно! - Ти упир!

Елена

я с акцентом))))))))))

Николай Новохацкий

А я - как я!...

Asdasdasdasd Aaaaa

я не понимаю украинский