Moskalev Anton

Пирказ о переносе праздничных дней Украина примерчик?

Марина Толстикова

Наказ№________________

У зв’язку із внесенням розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року № 715-p „Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 року №1210“ змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 №1210 „Про перенесення робочих днів у 2012 році“, а також керуючись ст. 73 КЗпП України,

наказую:

1.Перенести в порядку і на умовах, установлених законодавством, робочий день __________ - на ___________;
2._______________________довести цей наказ до відома працівників ___________________.
3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.