Ирина Сабирова

здраствуйте я росписалась в украине с моим мужем немцем. можна ли нам чтобы я уехала туда поехать и перерасписаца в Дани

если мы поедим и перераспишемся в Дании меня выпустят в Германиию

Залина

хоть в Украине, хоть в Дании, на визу для воссоединения семьи нужно подавать из Украины. Даже если Вы въедите по шенгенской в Германию и распишитесь в Дании, после брака в 99% вас попросят вернуться на родину и оттуда воссоединиться с мужем. 1%, которым удается остаться после брака сразу на воссоединение семьи - это исключительные случаи: болезнь ваша или супруга, глубокая беременность и т. п. но если у вас есть уже брак в Украине, зачем еще ехать в Данию, тем более вы уже женаты.. .Просто учите язык, сдавайте тест на сертификат А1 старт Дойч и в посольство. А там все написано:

Пам'ятка для отримання візи
з метою воз'єдняння сім'ї
П о д а в а т и з а я в у можна лише особисто в робочий час у візовому відділі у будівлі канцелярії по вулиці
Б. Хмельницького 25, 01901 Київ:
з понеділка по четвер - з 8.00 до 12.30 та з 14.00 до 16.30, у п'ятницю з 8.00 до 12.30.
Подання заяви здійснюється без попереднього призначення дати.
Подати заяву на візу у візовому відділі Посольства Німеччини у Києві можуть лише заявники, якщо країною
їх переважного перебування є Україна. Заявники, які переважно не перебувають в Україні, мають подавати
заяву в тій країні, де вони зазвичай перебувають.
Для подання заяви необхідно пред'явити наступні д о к ум е н т и :
 дійсний закордонний паспорт з двома копіями першої сторінки з фотографією (Примітка: термін дії
закордонного паспорту має перевищувати як мінімум на три місяці запланований термін перебування)
 2 формуляри анкети, повністю заповнені німецькою мовою
(Примітка 1: формуляр „Анкета для осіб, бажаючих отримати дозвіл на перебування можна знайти в
інтернеті за адресою:
[ссылка заблокирована по решению администрации проекта]
Примітка 2: обов'язково вкажіть на заяві Вашу повну адресу в Україні з поштовим індексом а також
контактні телефони) .
 3 ідентичні актуальні фотографії, 2 з них прикріплюються на анкети, четверта надається
окремо. (Примітка: фотографія обличчя має бути зроблена в анфас, очі мають бути не заплющені.)
 Свідоцтво про укладення шлюбу або про реєстрацію шлюбного партнерства (в оригіналі та дві копії)
 Письмова заява у довільній форм і від шлюбного партнера, що живе в Німеччині і має намір сумісного
проживання у шлюбі на території Німеччини (в двох екземплярах) .
 Підтвердження щодо проживання шлюбного партнера в Німеччині, наприклад, довідка про прописку
(яка видана не більше, ніж шість місяців тому) або німецьке посвідчення особи (в двох екземплярах)
 Документальне підтвердження про наявність фінансового забезпечення (тільки для шлюбних
партнерів, які проживають в Німеччині, але не є громадянами ЄС або Європейського економічного
простору) в двох екземплярах, наприклад довідки про заробітну плату, податкові довідки чи інші
довідки про доходи фізичних осіб (в двох екземплярах) .
 Підтвердження базового знання німецької мови: лише за наявністю сертифіката Гете Інституту «Базова
німецька мова А 1» (в оригіналі та дві копії). Більш детальну інформацію Ви можете отримати з
пам'ятки «Знання німецької мови у випадку воз'єднання сім'ї»
До розгляду приймаються тільки д о к ум е н т и у п о в н о м у о б с я з і , оскільки тільки тоді можлива
відповідна перевірка.
Усі не німецькомовні документи, (крім англомовних) , мають подаватися з нотаріально посвідченим
п е р е к л а д о м н а н і м е ц ь к у м о в у (також з двома копіями) .
Усі українські cвідоцтва, які видані українським РАГСом / нотаріусом / судом мають бути
апостилізовані. Вказівки щодо апостилізації Ви можете знайти в пам`ятці „Апостилізація та
витребування документів в Україні та Німеччині” в правовому відділі Посольства Німеччини.
В окремих випадках при подачі заяви або в процесі її розгляду потрiбно пред'явити додаткові, не зазначені
тут документи.

Medved

Вам надо зарегистрировать брак в Германии. Длится долго и мытарно, но надёжно. Регистрация брака в Дании только продлит Ваши ожидания и укрепит недоверие. А потом уже начнётся мучительно счастливая жизнь. Поздравляю!

Better Fellow

Государства признают браки, заключенные в иных государствах

Александра Демидкина

В смысле перерасписаца? Мы должны на Украине подавать доки на воссоединени и всё, только так. Зайдите на сайт консульства Германии.

Супер

ваш муж должен подать документы в германии на визу жены- неважно где вы заключали брак- вы не гражданка ЕС у вас нет права свободного перемещения, после рассмотрения вопроса вы пройдете собеседование в консульстве Германии, сдадите экзамен на знание немецкого и если их все устроит- вам дадут визу с которой вы поедете в германию и будете менять визу на статус ПМЖ.