Андрей Власов

Историки,помогите ответить на вопроси!

№1
у якому році було об"єднано профспілки Англії в єдину організацію?
№2
якого принципу дотримувалася Англія у відносинах з іншими державами?
№3
які територіальні придбання здійснили США пасля війни з Іспанією?
№4
У чому полягає суть "доктрини Монро"?

Р*
Рушана ************

Доктрина Монро - это "Америка для американцев". Остальное - извини - не поняла. Ты всё же на российский сайт выходишь. Я ж вот по-казахски сюда не пишу