Саша

Посоветуйте хороший недорогой зеркальный фотоаппарат (Украина)

Александр Макаров

Хороших украинских зеркалок не знаю.. .
А из недорогих японских берите, действительно,
Никон Д3100, только найдите продажный комплект
сразу с 2-мя объективами: 18-55 мм и 55-200 мм, например.
Будет недорого, достаточно, весело и интересно!

Светлана Быличкина

Зенит или Киев)

Марина Денисова

Какую сумму расчитываете потратить то
допишите

Вя
Вячеслав

купите мой Canon 7d с серьезной скидкой

Наталья

Никон Д5100 или Д3100.

Ольга Ерискина

КИЕВ - Украинская зеркалка, Кенон - Японская.

Вадим Шабанов

Никон д3100, д90

Vadim Rusov

Кенон 1000Д або 1100Д не треба брати нівякому разі. можна узята кеноно 550Д або 650Д. 600Д то дуже невдала модель. взагалі у низщої цінової категорії канона є дуже багато недоліків. взагалі якщо грошей не вісточить на д7000 яб рекомендував би брати д3200 у звязці з 18-55. і ні в якому разі не 18-105. шоб там не казали шо 18-55 поганій мильний и т. д. і до він несдатен розрішити мегапікселі д3200 то є усе наклип я сам бачив як від працюе з 3200 и дає доволі гарну різкисть зображення. а навіщо вам взагалі дзеркальна камера подивіться на соні некс 5 якисть зображення з них буде едентична.