Ольга Трущенко

Когда откроют врата вечности чтобы через них вошёл Царь Славы?

Procedamus in pace in nomine Christi, amen
Cum angelis et pueris fideles inveniamur - triumphatori mortis clamantes:
Hosanna in excelsis.

Attollite portae, principes vestras, et elevamini portae aeternales, et introibit rex gloriae.
Quis est iste rex gloriae?
Dominus fortis et potens,
Dominus potens in proelio.
Cum angelis et pueris fideles inveniamur triumphatori mortis clamantes:
Hosanna in excelsis.

Вя
Вячеслав

Тогда. когда людям не нужен будет ни царь ни слава. когда люди откроют себя в себе.

Диман

когда закончится Кали Юга

Екатерина Пластинина

Когда придет время!