Александр Чичёв

Каким способом лучше всего отправить документы из Украины за границу?

Нужно отправить важные документы для поступления в университет за границу. Документы должны быть доставлены в целости и сохранности не позднее, чем через 25 дней. На Укрпочте сказали, что доставка займет где-то 12 дней, но что-то слабо верится. Может ли кто-то посоветовать стоил ли доверять нашей почте или лучше выбрать что-то другое (что?) . Посоветуйте!

Чибик Чиби

я бы доверила

Відправлення з оголошеною цінністю

Відправлення з оголошеною цінністю – поштові відправлення з вкладенням цінних паперів документів або цінних предметів, цінність яких визначається відправником.
Характер вкладення: цінні папери, документи (крім заборонених до пересилання) , національна валюта, як нумізматична (боністична) продукція, іноземна валюта, платіжні документи і банківські платіжні картки міжнародних платіжних систем, емітованих уповноваженими банками, в установленому законодавством порядком.
Гранічні розміри:
- максимальний: сума довжини, ширини і товщини не повинна перевищувати 900 мм, а найбільший вимір – 600 мм;
- мінімальний: 90 х 140 мм.
Сума довжини і подвійного діаметра рулонів – 170 мм (найбільший вимір не повинен перевищувати 100 мм) .
Маса: до 2 кг.

Порядок прийому: подаються для пересилання до об’єкта поштового зв’язку з одержанням розрахункового документу, що підтверджує приймання. Відправлення з оголошеною цінністю, що відправляються фізичними особами, приймаються у відкритому вигляді з перевіркою вкладення.
У разі пересилання у відправленні з оголошеною цінністю валюти України, іноземної валюти (в сумі до 100 доларів США) , платіжних документів і карток у межах зазначених норм, відправник заповнює митну декларацію CN23 в кількості примірників, зазначених в розділі Загальні умови приймання міжнародних поштових відправлень та перелік предметів, заборонених до пересилання

Сума оголошеної цінності відправлення з оголошеною цінністю не повинна перевищувати фактичної вартості вкладення та суми, зазначеної в ЗЗагальні умови приймання міжнародних поштових відправлень та перелік предметів, заборонених до пересилання
Сума оголошеної цінності документів, що пересилаються не може перевищувати можливих витрат на відновлення цих документів у разі їх втрати.
Порядок вручення: Доставляються та вручаються адресатові (одержувачу) під розпис.

Переваги:
- підтвердження подачі – квитанція;
- можливість оцінити вкладення;
- приписка до виробничих документів по всьому шляху проходження;
- підтвердження вручення (під розпис)
- можливість використання повідомлення про вручення
- можливість Вручити особисто
- можливість доставки З посильним
- Пошук
- матеріальне відшкодування у разі втрати (пошкодження) згідно з «Правилами виплати відшкодування» .
- Адресування
- Тарифи