Lilian Stratulat

Какая статья грозит за курение в запретных местах? (на Украине) (на Украине)

Юл
Юлия

Кодекс Украины об административных нарушениях Статья 175-1. Курение табачных изделий в запрещенных местах
Куріння тютюнових виробів у місцях, де це заборонено законом, а також в інших місцях, визначених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради, -

тягне за собою попередження або накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. { Абзац другий частини першої статті 175-1 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1512-VI від 11.06.2009 }

Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, -

тягне за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів
Подробнее: http://kodeksy.com.ua/kodeks_ukraini_pro_administrativni_pravoporushennya/statja-175-1.htm