Елесей Довыдофф

як уникнути податку ?

Доброго часу доби! Підкажіть, як правильніше буде поступити у такому випадку :

я, онук, після смерті бабушки, став спадкоемцем земельної ділянки (паю) по заповіту ...
при прийняті спадщини мені потрібно сплатити податок на спадщину 5% від об’єкта спадщини для спадкоємців, які не є членами сім’ї першого ступеня споріднення.

Як оцінити земельну ділянку, по мінімальні вартості ...Щоб сплатити менший податок ???

або як уникнути такого податку ???

Дякую за відповідь !

Анна Шестакова

ничё что на иврите ответил?

ניהול שירות הציבור ואנשי שירות ההעברה הפדרלי הוא תת מבניים של המשרד המרכזי של שירות ההעברה הפדרלי, מתן ויישום של פונקציות של שירות להשתתף בניסוח ויישום של מדיניות ציבורית