Юдина Юлия

Перевести на английский без переводчика

""Английский не легкий язык, но он обязательно пригодится в будущем. Я хочу знать его в совершенстве. А для этого нужно много и усердно трудиться. ""

Спасибо

Vera Gulyaeva

"" The English language is not easy, but it will come in handy in the future. I want to know it perfectly. And it needs a lot and work hard. ""

Malina Ilyinskaya

English is not an easy language, but it definitely come in handy in the future. I want to know him in perfection. And for this you need a lot of hard work.""

Са
Сашенька

English is not an easy language, but it will certainly come in useful in the future. I want to master it which needs a lot of hard work.