Светлана Белозёрова

олимпиада по английскому

Mike's best friend convinced him....playing volleyball professionally.
A)don't stop__B)To not give up__C)that he didn't__D)not to give up

Анна Броскина

Mike's best friend convinced him not to give up.playing volleyball professionally.

Ссыв Агощ

Олимпиада! ?
Mike's best friend convinced him not to give up playing volleyball professionally.