Надя

Помогите, пожалуйста, с переводом текста.

Discover what skills and knowledge the employers are likely to be trying to find and consider your skills.
Discover how this job first into your career plan. Examine your information and seriously consider possible answers to problem areas - have an explanation for poor exam results, for example. But do not explain unnecessary details and do not invent information. Make sure you know what job applications are like and have all the information you need to write what is necessary in these applications. Study your CV and think about the questions an interviewer might ask and have an idea about some answers.
Go to bed early the night before in order to get out of bed early next day. Try to look your best at the interview. Get dressed in a smart suit.

Оля Суслова

Узнайте, какие навыки и знания, работодатели, вероятно, будут пытаться найти и рассмотреть ваши навыки.
Узнайте, как эту работу сначала в вашей карьере плана. Проверьте вашу информацию и серьезно рассмотреть возможные ответы на проблемные зоны - есть объяснение плохие результаты экзамена, например. Но не объясню ненужные подробности и не изобретать информации. Убедитесь, что вы знаете, что работа приложений, как и у всей информации, которую вы должны написать то, что необходимо в этих приложениях. Изучите свои CV и думать о вопросах интервьюер может спросить, и иметь представление о некоторых ответов.
Ложитесь спать рано ночью для того, чтобы встать с постели рано на следующий день. Постарайтесь выглядеть как можно лучше на собеседовании. Одевайся в смарт-костюм.