Александр Черевков

Помогите с переводом ответа от стима. В гугле переводчике не надо!

Hello,

Thank you for contacting Steam Support.

We request that you verify the following information:

-Steam account name associated with the purchase:

-The name registered to your WebMoney account:

-Your Billing Address, City, and Postal Code

- A Screenshot of the last purchase you made as it is shown in your WebMoney account

Once we receive this information we will notify you and you should be able to make your purchase.

Thank you in advance for your cooperation.

Владимир Мартиросян

а чем гугл плох... простенький текст ...здесь нет крутых технологических или юридических ступоров...