Максим

Куди краще подати оголошення для знайомства?

На сайтах знайомств мало нормальних людей. А мені взагалі важко там когось знайти з моїми особливостями. Пишу що маю дцп і в чорний список. Мені треба щоб дівчина мене сама обрала. Якби подати оголошення в газету. але сам я туди піти не можу. Лише подати через онлайн. Що підкажете?

в реалі не можу. бо не маю можливості говорити

Адам Ясаев

шо ты бачишь хлопце, эть москальский сайт

Ал
Александр

Можно на русском отвечу? )) Пардон, нет украинских букв )) Так бы могла )))
ДЦП. . ну и что. . смотря какая стадия. Знакомый женился недавно и ничего. . любовь и взаимопонимание ))
По поводу знакомств. . кидай эти сайты. . потратишь много времени. . куча неудач - тут одни иллюзии (( Выходи в реал!