Надежда Куликова

Помогите с переводом на английский язык!!!

Помогите перевести на английский, а то переводчик чушь выдает, а не перевод. "Всем привет, дорогие мои друзья! Меня зовут Алёна, . Я художница самоучка и рисую портреты третий год. На этой стене представлены мои работы. И специально для этой группы-...Ссылка на которую появилась на ваших экранах, я записала этот видео процесс. Всем приятного просмотра"

Па
Павел

Hello, my dear friends! My name is Alyona. I am a self-taught artist and paint portraits of the third year. On this wall are my work. And especially for this group ...Link-which appeared on your screen, I recorded this video process. Everyone enjoy

переводчик гугл вполне адекватно перевел

Дмитрий Доркин

Hello, my dear friends! My name is Alain. I am a self-taught artist and paint portraits of the third year. On this wall are my work. And especially for this group ...Link-which appeared on your screen, I recorded this video process. Everyone enjoy "

Арина Бибикова

напеши в яндексе словари