Павел Гандраман

СОС!!!! принтер canon mp490 выдал ошибку u051. и отказывается что либо делать

принтер canon mp490 выдал ошибку u051. и отказывается что либо делать

Ольга Мамышева

извесно что при появлении даной ошибки требуется замена картриджей указаново цвета
ПОПРОБУЙ ТАК :
1) Вкл. принтер (засвітилась жовта лампочка і на табло написано про помилку)
2) натиснув кнопку reset і тримав її не менше 10 секунд
3) натиснув OK
4) на табло деколи міняється текст, деколи і ні (жовтий індикатор не гасне)
5) відкриваю кришку
6) знімаю два картріджі і зрузу встановлюю їх на своє місце назад
7) закриваю кришку
друкую без проблем

P.S. Такі дії виконую при кожному включенні принтера, але це принаймні дешевше чим міняти картрідж