Виктория Ковалева

Помогите сделать перевод(смотреть в описание)

Conversation started by Chris Richardson
What's up, Kalachev -

Thanks for your recent Order with BuySnow.com! We are grateful for your support and the opportunity to earn your business!

Unfortunately, your Order came through without any shipping information. If you could please get back to me with your full shipping address (including postal code), as well as the full name of the recipient under the shipping address. Also, please be advised that Russian citizens are limited to a $1,200.00/50lbs maximum importation within any given 30-day period. If moving forward with your pending Order with us puts you over this $1,200.00/50lbs threshold, please let us know, as your Order will not be cleared for entry into Russia and will be returned to us at your expense.

Please feel free to let me know if you have any questions or concerns at all. I'm always here to help out.

Thanks again for your support, Kalachev, and I look forward to hearing back from you shortly!

Best Regards,

--
Chris Richardson | BuySnow.com
Sales/Customer Service
sales@buysnow.com
(706) 521-0371

СПАСИБО ОГРОМНОЕ, но так я и сам мог перевести:)

Наталия Гончарова

Разговор начался Крис Ричардсон
А что, Калачев -

Спасибо за ваш недавний Приказ с BuySnow.com! Мы благодарны за вашу поддержку и возможность заработать свой бизнес!

К сожалению, ваш Заказ пришел через без какой-либо информацию о доставке. Если вы можете, пожалуйста, вернуться ко мне ваш полный почтовый адрес (включая почтовый индекс) , а также полное имя получателя, под адрес доставки. Также, пожалуйста, обратите внимание, что российские граждане ограничены $1,200 .00/50 фунтов максимальный ввоза в течение любых 30-дневный срок. Если перемещение вперед в ожидании Того, с нами ставит вас за это $1,200 .00/50lbs порог, пожалуйста, дайте нам знать, как ваш Заказ не будет очищен для въезда в Россию и будет возвращен к нам за ваш счет.

Пожалуйста, не стесняйтесь, дайте мне знать, если у вас есть какие-либо вопросы или беспокойства на все. Я всегда здесь, чтобы помочь.

Еще раз спасибо за вашу поддержку, Калачев, и я с нетерпением ожидаю услышать от вас в ближайшее время!

С Наилучшими Пожеланиями,

--
Крис Ричардсон | BuySnow.com
Продаж/Обслуживания Клиентов
sales@buysnow.com
(706) 521-0371