Славинский Игорь

Переведите пожалуйста текст на татарский язык

Я хорошо провела каникулы. Я ходила в кино с друзьями, читала книги и слушала музыку. С друзьями мы ходили на интересный фильм, всем очень понравилось. Новый год я отмечала дома, а потом мы пошли запускать салют. Я каникулы очень люблю.

Анна Фролова

Мин каникулларны яхшы үткәрдем. Мин дусларым белән кинога бардым, китаплар укыдым, музыка тыңладым. Дусларым белән кызыклы фильмга бардым, барыбызга да бик охшады. Яңа елны мин өйдә каршыладым, ә соңыннан без салют аттырырга бардык.Мин каникулларны бик яратам.