Виталий Петренко

Пожалуйста переведите кто может! Гугл не понятно переводит. Срочно надо, плиз

18K Gold Filled(GoldLayered)JewelryWe bond 18K pure gold to an inner base of high quality, polished diamond cut jewelers metal. We then seal our jewelry with our exclusive Permagold anti tarnish coating. Jewelry for Less offers an unconditional lifetime guarantee for your customers with our gold filled jewelry.Features 150mls of 18K pure gold electrolytically bonded over precious metals and finished to a bright smooth surface with a 18K gold shield, for superior quality, strength and endurance. Permagold is our exclusive crystal clear coating that is layered over our gold and silver layered jewelry and then baked in an oven at 400 degrees, to create a protective shield. Permagold protects our jewelry while adding a beautiful shine and luster

Евгения

текст корявый какой-то. индусы или китайцы писали, наверно.