Nastena

Пожалуйста на английский переведите без гугл-транслита ))

Я чувствую, меня скоро забанят за то, что я это сообщение дублирую в разных темах и пишу об одном и том же

Коля

I have a gut feeling that they will ban me pretty soon for reposting this message again and again with the same content on various pages .

Yulia Romanova

I feel they will ban me soon for reposting this message in various topics and keeping writing the same.