Виталий Красилов

Вопрос по Украинскому языку

Пару норм напишите для примера из текста, а то понять не могу ((1. Із поданого тексту
випишіть орфографічні, пунктуаційні та синтак­сичні норми. Стаття 2.
Належність до громадянства України.

Громадянами України
є:

1) особи, які на
момент набрання чинності цим Законом про­живали в Україні, незалежно від
походження, соціального і майнового стану, расової та національної належності,
статі, освіти, мови, політичних поглядів, релігійних переконань, роду і
характеру занять, які не є громадянами інших держав і які не заперечують проти
набуття громадянства України;

2) особи, які
працюють за державним направленням, прохо­дять військову службу, навчаються за
межами України або виїхали на законних підставах на постійне проживання до
іншої країни за умов, якщо вони народилися чи довели, що с постійно
проживали в Україні до моменту виїзду за кордон, не перебувають у громадянстві
інших держав і не пізніш як через
п'ять років після набрання чинності цим Законом виявили бажання стати
громадянами України (Закон України про громадянство).

Елена Тюлина

попробуй спросить на сайте"цензору. нет"-там украиноязычных больше