Владимир

что придумал дядя Хонда ?

Наталья Калинина

В 1938 году он придумал поршневое кольцо

Aigul Chonorova

Вообще, один из его многочисленных патентов 1928 года - "Замена деревянных спиц в автомобильных колёсах на металлические"

Да
Дашенька

Машины для петухов.

Александр Захаров

Honda werd op 24 september 1948 opgericht in Hamamatsu en het bedrijf kreeg de naam van de oprichter Soichiro Honda. Er werd begonnen met de productie van losse motoren voor inbouw in fietsen.

Al snel werd overgegaan op productie van volledige motorfietsen, aanvankelijk zelfs als licentiehouder van Harley-Davidson. Midden jaren 50 was Honda het eerste van vele Japanse bedrijven die de Europese en Amerikaanse markt benaderden met aanvankelijk lichte, maar later ook zeer zware motorfietsen.

Eind jaren 60 werd ook de internationale automobielmarkt betreden.

In 2006 is Honda ook actief in de luchtvaart met de HondaJet, een innovatief en modern vliegtuig (capaciteit 2+6) max. kruissnelheid 420 knopen.

Honda heeft een grote historie opgebouwd op racegebied, met successen in nagenoeg alle takken van gemotoriseerde sport.

Завод Хонда был основан в 24 сентября 1948 году в Хамамацу, Компания была названа в честь Соичиро Хонда, Она началась с производства двигателей, для велосипедов, потом перешли на производство мотоциклов даже на лиценсионное Хралей Девидсон,,