Павел Броник

помогите найти пажалуйста! сильні і слабкі сторони версальського-вашингтонської системи.

Ольга Каляева-Веселова

Зростання протиріч на Далекому Сході. Версальський мирний договір утвердив нове співвідношення сил, головним чином між європейськими державами. Сполучені Штати Америки, які не підписали багатосторонню угоду в Версалі, зазнали певної дипломатичної невдачі.
Проблеми, які стосувалася Далекого Сходу та Тихого океану, на Па­ризькій мирній конференції практично не розглядались, У Парижі обго­ворювались лише питання, що стосувались переділу далекосхідних во­лодінь Німеччини. Проте протиріччя в цьому регіоні світу зростали.

vk.com/id58051005 мій вк