Дмитрий Лаврентьев

Привет всем, помогите перевести небольшой отрывок из письма.

Then smash my way to the top
Mayfor(написано слитно) even Pop into Russia for an art show and have a vodka or two with you.

Так наверное будет понятнее-
Art is my one gift of life

Its my freedom... My release.

My dream is to be accepted in the art world!

Then SMASH MY WAY TO THE TOP

Mayfor even Pop into Russia for an art show and have a vodka or two with you.

Денис Вишняков

Тогда помоги мне покорить вершину. Хотя бы в подтанцовку поп-артистов в России, всё покатит. И мы по рюмашке или две водки с тобой опрокинем.