Ев
Евгений

Помощь по налоговой системе.

Может кто разбирается в налоговой.
Можливо хтось розбирається у податковій системі.
ТОВ «Калина» платник ПДВ та податку на прибуток.
За звітний період були здійснені операції:
1.За умовами попередьої оплати для виробничих цілей закупили та оприбуткували матеріали: ∑ПДВ=4200,0 грн
2.Підприємництво «Вітязь» (нам) надав маркетингові послуги: ∑21600,0 грн
3.Придбано і оприбутковано товару на ∑8000,0 грн (без ПДВ), але у платника ПДВ
4.Нараховано та перераховані кошти транспортували компанії ∑ПДВ=360,0 грн
5.Реалізовано товарів покупцю з націнкою 20%(товар оплачено)
6.За умови попередньої оплати придбали грузову машину ∑=5400,0 грн
7.Потрачено (спущено) матеріалів на виробництво 5000,0 грн
8.Нараховано зарплата працівнику виробництва – 1500,0 грн, адміністративному працівнику – 5000,0грн (ЕСВ=22%)
9.Нараховано амортизацію основних заходів 2000,0 грн
10.Оприбуткування виготовленої продукції по собівартості - ∑?
11.Виготовлена продукція повністю реалізована з націнкою 40%
Визначити ∑ПДВ; податок на прибуток за звітній період, а також зарплату працівникам на руки.

ООО «Калина» плательщик НДС и налога на прибыль.
За отчетный период были осуществлены операции:
1. По условиям впереди оплаты для производственных целей закупили и оприходованы материалы: ΣПДВ = 4200,0 грн
2. Предпринимательство «Витязь» (нам) предоставил маркетинговые услуги: Σ21600,0 грн
3. Приобретено и оприходованы товара на Σ8000,0 грн (без НДС), но у плательщика НДС
4. Начислено и перечисленные средства транспортировали компании ΣПДВ = 360,0 грн
5. Реализовано товаров покупателю с наценкой 20% (товар оплачен)
6. При условии оплаты приобрели грузовую машину Σ = 5400,0 грн
7. потрачено (спущен) материалов на производство 5000,0 грн
8. Начислено зарплата работнику производства - 1500,0 грн, административном работнику - 5000,0грн (ЕСВ = 22%)
9. Начислена амортизация основных мероприятий 2000,0 грн
10. Оприходование произведенной продукции по себестоимости - Σ?
11. Изготовленная продукция полностью реализована с наценкой 40%
12. Определить ΣПДВ; налог на прибыль за отчетный период, а также зарплату работникам на руки.

Вера Корнилова

по русски бы, мову не понимаю.