Роман Феденко

Пожалуйста, люди, помогите дополнить диалог на английском (4-6 предложений) . Очень срочно надо)))

A: Do you know that almost everyone uses computers?
B:Really? I had never thought about it!
A:Its true. Computers are used to help business check the credit of customers and electronically transfer money. In cars, they are used to control the flow of fuel to the engine and in homes they can even turn lights off and on at certain times.
B: That's amazing! It seems that computers really do help everyone!
A: Yeah, even our teachers keep track of our grades more efficiently with computers...

Илья Белорус

Напишу на русском... Есть четкие рамки? Можно перестроить, вместо 2 А (сместить вниз) можно задать вопрос о том, каким пользователем является оппонент, а также узнать предполагает ли он, что с помощью компьютера можно делать, Ваше нынешнее 2 реплика А будет ответом на этот вопрос)