Аня

Як пов’язані між собою тектонічні структури, формами рельєфу, та корисни копалини?

Андрей Стекачёв

Наприклад:
Взаємозв'язок між тектонічною, геологічною будовою та корисними копалинами на території України
Частини тектонічної структури|Типи корисних копалин|Види корисних копалин
Український щит
Фундамент|рудні|залізні, ільменіт-апатитові, уранові, алюмінієві, мідні, молібденові, нікелеві руди, берилій, літій, германій, ніобій, скандій, золото, платиноїди
|нерудні|алмази, флюорит, графіт, облицювальне та декоративне каміння
і т. д.