Светлана Морозова

Помогите с переводом на английский, пожалуйста

Это очень мило. Мы тебя любим и верим в тебя. Если тебе захочется поговорить, ты можешь позвонить любому из нас. Каждый постарается помочь, потому что ты очень хороший человек и замечательный друг.
This is very nice. We love you and believe in you. If you want to talk, you can call any of us. Each will try to help, because you're a very good person and a wonderful friend.

Аня Алексеева

That's very nice. We love you and believe in you. If you want to talk you can call any one of us. Each will try to help, because you are very good person and a great friend

Марина Шибаева

This is very nice. We love you and trust in you. If you would like to have a talk, you can call any of us. Everyone will try to help, because you're a very good person and a wonderful friend.