Рустам Багаев

Помогите пожалуйста с переводом с английского на русский!

1)The workers demand a radical change in foreign policy, and this demand they address not only
to their MP's, but above all to the British government.
2) The British realities put the problem of
foreign policy before the British people, and the working class above all, in a sharper way than
ever before.
3) In telling what I saw and heard on this trip I'll let as many Soviet people speak for
themselves. And above all, in this series of articles the facts will speak for themselves.

Игорь Романьчев

Не видно тут каких-то труднопонимаемых слов или оборотов. 1) Рабочие требуют коренного изменения во внешней политике, и это требование они адресуют не только к членам парламента, но прежде всего английскому правительству...