Андрей

У кого есть дневник с практики и отчет? По.. . Комплексная практика по специальности "Управление персоналом"

Нужно уже завтра это все сдавать, а я понятие не имею что там писать.. .

1.Вивчення установчих документів підприємства - бази практики8 год.
2.Вивчення і аналіз організаційної структури управління підприємством16 год.
3.Ознайомлення із системою планування діяльності підприємства, зокрема його персоналу16 год.
4.Дослідження системи управління персоналом підприємства (бази практики) 24 год.
5.Аналіз організації оплати праці, оцінки персоналу, управління кар’єрою працівників24 год.
6.Складання схем комунікаційних зв'язків на підприємстві16 год.
7. Аналіз основних складових кадрового менеджменту16 год.
8.Аналіз системи мотивації персоналу підприємства24 год.
9.Вивчення організації інформаційного забезпечення діяльності менеджерів з персоналу16 год.
10.Вивчення організації правового забезпечення управлінської діяльності підприємства16 год.
11.Розробка пропозицій щодо удосконалення діяльності підприємства24 год.

Олеся Ильина

есть, много