Юрий Розанов

Правовий статус суб'єктів господарювання

1. Як визначається розмір внесків учасників асоціації та який існує порядок внесення їх (за якими статтями та на основі якого закону) ?
2. Чи має право акціонер приватного акціонерного товариства вимагати виділення вкладу, який він уніс в повному обсязі до статутного фонду (за якими статтями та на основі якого закону) ?