Светлана Бородулина

телефон заблокировался! филипс на базе андройда!

графический ключ ввели не правильно, теперь требудет логин и пароль от почты на гугуле, не то не другое не помним. что делать? как разблокировать телефон?

Алена Кусова

зерегестрируй почту на гугле

Светлана Мишенькина

Philips

*#2255*# activate and deactivate the "DEBUG CALL" -Mode;
when activated,make a call to busy line an the phone will display
some hex codes on the display
*#3353*# reset the (NO) BLOCKING list
*#7378*# Name, Lenght,SIM phase
*#7489*# Security Code
*#7693*# you can activate and deactivate the Sleep Menu (when deactivated the battery will go down!)
*#7948*# Switch Off: not clear: it is a timer or something
*#8463*# Some information about the SLEEP MODE: Wake, Sleep Req., Sleep