Инна Соловьева

Чого навчають притчі Івана Франка??? Напишите плз мини сочинение! 5-10 предложений!)

Артём

У притчах Івана Франка повчання розгортається у сфері образів і понять, які запозичені автором із природи і побуту. Мені надзвичайно сподобалась "Притча про захланність" та "Притча про життя". У "Притчі про захланність" автор вміло зображає жадібність та захланність людини. Засліплений золотом господар дому поступово втрачає коня, слугу, сина, дружину, а потім і сам помирає від жала гадюки,