Ру
Руслан

Юристы отзовитесь? Помогите решить задачу

1.Чотирнадцятирічний Костянтин Чуйко грав м’ячем біля великої скляної вітрини магазину. На зауваження завідуючої магазином прореагував агресивно, а потім навмисно поцілив м’ячем у вітрину. *** Хто і яким чином відповідає за дії Костянтина? Яким чином необхідно діяти завідуючій магазином, щоб покрити нанесені збитки? Розв’яжіть ситуацію.
2..Водій АТП- 1123 Аверьянов був затриманий працівником міліції у нетверезому стані за кермом робочого автомобіля. *** Які санкції до Аверьянова повинні застосувати працівники правоохоронних органів та керівництво АТП-1123? Як необхідно мотивувати ці санкції? Визначте адміністративну правоздатність і адміністративну дієздатність Аверьянова після застосування до нього санкцій.
3.Павлова Т. Д. , голова Севастопольської міської адміністрації, підписала наказ про зарахування на посаду технічного співробітника згідно штатного розкладу свою сестру Кириленко С. Д. *** Чи правомірні дії Павлової Т. Д. ? Обґрунтуйте свою думку.

Андрей Коротаев

Ось яким чином хохлы тут шастают? Обгрунтуйте свою думку....