Марина Матвеева

я хочу придбати собі швейну машинку. я початківець.

я хочу придбати собі швейну машинку. я початківець. я користувалась старою механічною машинкою. є багато напівавтомати. я б хотіла запитати чи на напівавтоматах можна шити вручну чи тільки на педалі?? і порадьте яку краще придбати машинку.

Роман Павлов

Самое красивое и дорогое из антиквариата
Главное шьют великолепно

Носир

Шановний користувач! ! Це російськомовний сайт! ! Просимо поважати населення росії і виражатися звичним для них мовою-тобто Російським!!