Владимир Веретенников

Кокосовий горіх масою 8 кг падає з висоти 8 м. Знайдіть його кінетичну і потенціальну енергії через 1 с. На якій в

Кокосовий горіх масою 8 кг падає з висоти 8 м. Знайдіть його кінетичну і потенціальну енергії через 1 с. На якій висоті ці енергії однакові?

Полина

До психіатра..

На
Настя

А что такое "горiх"? Случайно не шар?
Понял всю задачу, кроме этого слова.. .

Да шучу, понял, что орех 🙂

Артём Поляков

Решение я незнаю, но такой кокос. Это страшно. хотелось бы увидеть.
извиняюсь за вторжение.